Bu Günü Unutmadik | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Bu Günü Unutmadik

Bu Günü Unutmadik

Bundan ondört yil evel Marmara´da yasanan deprem de yaklasik olarak elliücbin  vatandasimizi marmara da, yasanan dogal felaket sonrasinda kaybettik.

Sanki dünmüs gibi o günlerin aci anlari hafizamizda yer almis. Elbette unutmadik. O gün hayatlarini kaybeden tüm insanlarimiza Allahtan rahmet diliyoruz. Onlarin acisi ile yürekleri yanan acili yakinlarina da, Allahtan sabir ve metanet dilyioruz.

Marmara depreminde hayatlarini kaybedenler cesitli etkinliklerle mezarlari basinda anildilar.

Marmara depremi Ülkemizin yasadigi en büyük dogal felaketlerden birisi olarak tarihteki yerini alirken, hafizalarimiz da hic bir zaman unutamicamiz izlerde birakti.

Allah Ulusumuza böylesi bir aci daha yasatmasin insallah. Allah tüm ulusumuzu ve milletimizi bu tür felaketlerden korusun insallah.

Bu Günü Unutmadik Reviewed by on . Bundan ondört yil evel Marmara´da yasanan deprem de yaklasik olarak elliücbin  vatandasimizi marmara da, yasanan dogal felaket sonrasinda kaybettik. Sanki dünmü Bundan ondört yil evel Marmara´da yasanan deprem de yaklasik olarak elliücbin  vatandasimizi marmara da, yasanan dogal felaket sonrasinda kaybettik. Sanki dünmü Rating:
scroll to top