Bu Gün Ögretmenler Günü | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Bu Gün Ögretmenler Günü

Bu Gün Ögretmenler Günü

Unutmadigim anilarida hatirlamami saglayan bir gündür bu gün.  Alevlenmis kor bir atesin közlerinin sönmeye yüz tutugu su günlerde, bu gün yine o günleri hatirladim.  Kisacasi benim Ögretmenlerimiz icin nekadar önemli bir gün ise, benim icinde bu gün cok önemli bir gündür.

 

 

Konuya dönecek olursak Bu gün Ögretmenler günü. Tüm egitmenlerin günüdür bu gün. Bizi minnacikken alip, hayata hazirlayan Ögretmenlerimizin günüdür bu gün. Ögrencileri icin ne fedakarlik yaptiklarini cok iyi bilirim.  Onlarin fedakarliklari, yeri geldiginde sagliklarini dahi tehdit ediyor olsada, onlar aldiris etmeden, bu kutsal görevi yerine getirebilmek, ve kendisine emanet edilen yavrulari gelecege hazirlayabilmek icin ellerinden gelen gelmeyen her türlü fedakarligi yapmaktan kacinmadilar.

 

 

Bizlerin gelisiminde ailemizle birlikte en büyük rollerden biriside egitmenlerimizin oldugunuda unutmamak gerekiyor.

 

 

Ögretmenlerimize, Ögretmenler gününiz kutlu olsun diyoruz…

Bu Gün Ögretmenler Günü Reviewed by on . Unutmadigim anilarida hatirlamami saglayan bir gündür bu gün.  Alevlenmis kor bir atesin közlerinin sönmeye yüz tutugu su günlerde, bu gün yine o günleri hatirl Unutmadigim anilarida hatirlamami saglayan bir gündür bu gün.  Alevlenmis kor bir atesin közlerinin sönmeye yüz tutugu su günlerde, bu gün yine o günleri hatirl Rating:
scroll to top