Böyle Otomobil Sevgisi Gördünüzmü? | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Böyle Otomobil Sevgisi Gördünüzmü?

Böyle Otomobil Sevgisi Gördünüzmü?

Konyada cevre yolunda sürat eden genc bir bayan aracinin konrolunu saglayamayinca önce kaldirima daha sonrada bir agaca carpti.

Arabasinin basinda saatlerce gözyasi döken kadini cevredekiler güclükle teskin edebildiler. Satkerce araci baysindan ayrilamayan kadin adeta yasadigi talihsiz durum karsinda soke olmus gibi göründü.

Cevreden gecen vatandaslarin yardimlari ile kurtarilan ve aracindan cikartilan genc kadina mudahele icin gelen saglik ekibini kabul etmedi. yapilan tessislerde bayanin yuksek miktarda alkol aldigida saptandi.

Herseyin bir adabi olmali icmeninde bir adabi var. Alkollü bir sekilde arac kullanmanin cezasini bu sekilde ödemis oldunuz .. sevindirici olan ise can kaybi olmamis olmasidir..

Böyle Otomobil Sevgisi Gördünüzmü? Reviewed by on . Konyada cevre yolunda sürat eden genc bir bayan aracinin konrolunu saglayamayinca önce kaldirima daha sonrada bir agaca carpti. Arabasinin basinda saatlerce göz Konyada cevre yolunda sürat eden genc bir bayan aracinin konrolunu saglayamayinca önce kaldirima daha sonrada bir agaca carpti. Arabasinin basinda saatlerce göz Rating:
scroll to top