Besiktas avantaji yitirdi | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Besiktas avantaji yitirdi

Besiktas avantaji yitirdi

Besiktas kendi sana ve seyircisi önünde. Süper Toto Liginin güclü temsilcilerinden birisi olarak bilinen, Istanbul Buyuksehirbelediyesi karsinda 2- 2 berabere kaldi. Elindeki büyük avantaji´da yitirmis oldu. Ligin aclis madi olmasi munasebeti ile taraftarlarin yogun ilgi gösterdigi karsilasmada hayal kirikligi yasandi.

Takimlarinin iki defa üstün duruma gecmesine karsin, bir türlü istedikleri Üc puana ulasamayan Besiktas takimi. Rakibinden yedigi iki gol ile adeta yikildi. Gelismelerin ardindan camianin baskani ve yöneticilerinde suskunluk hakimdi.

Istanbul Büyüksehir ise Büyük takimlara kök söktürmeye devam ediyor. Büyüklerin korkulu rüyasi haline gelen, Büyüksehir Belediye, aldigi basarilarla taraftarlarini sevindiriyor.

Besiktas avantaji yitirdi Reviewed by on . Besiktas kendi sana ve seyircisi önünde. Süper Toto Liginin güclü temsilcilerinden birisi olarak bilinen, Istanbul Buyuksehirbelediyesi karsinda 2- 2 berabere k Besiktas kendi sana ve seyircisi önünde. Süper Toto Liginin güclü temsilcilerinden birisi olarak bilinen, Istanbul Buyuksehirbelediyesi karsinda 2- 2 berabere k Rating:
scroll to top