Bayramin Birinci Günü | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Bayramin Birinci Günü

Bayramin Birinci Günü

Bayramin birinci gününden pek fazla bir sey anliyamiyorsunuz. Genellikle Akraba ziyaretleri seklinde geciyor. ikici ve ücüncü, Günlerinde ise Elbette Akraba ziyaretleri devam ediyor ama.. yinede kendinize daha fazla zaman ayirabilyiorsunuz.

Bayram´da Akraba, Es, Dost, ziyaretlerini yapmak sünnettir. Peygamber efendimiz´de sürekli olarak inananlara, Egerki bir hasmi ile küsler ise barismalarini, ve onlarla Bayramlasmalarini hal hatir sormalarinin kendilerine cok buyuk hayirlar getirecegini vurgular.

Bu Sebeptendirki inanc sahibi insanlarin Peygamber efendimizin bizlere Lutuh ettigi hasenatlari yapmamizin bizlr icin hayirli olacagi Din adamlarinca ve Derin islam alimlerince Dünümüzden Günümüze tavsiye edilinmistir.

Sevdiklerinizin, Büyüklerinizin, ve Kücüklerinizin, Dullarin ve yetimlerin, Kimsesizlerin, Gönüllerini hsnut edici hediyeler sunmak ve onlara sevgi muhabet ile yaklasmak, Bayramda yapilinmasi gerekenlerdendir.

Allah Herkesin Gönlüne Göre Verir..

iyi Bayramlar…

Bayramin Birinci Günü Reviewed by on . Bayramin birinci gününden pek fazla bir sey anliyamiyorsunuz. Genellikle Akraba ziyaretleri seklinde geciyor. ikici ve ücüncü, Günlerinde ise Elbette Akraba ziy Bayramin birinci gününden pek fazla bir sey anliyamiyorsunuz. Genellikle Akraba ziyaretleri seklinde geciyor. ikici ve ücüncü, Günlerinde ise Elbette Akraba ziy Rating:
scroll to top