Ata´nin ardindan... | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Ata´nin ardindan…

Ata´nin ardindan…

Ulusumuzun kurucusu Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 75. yilinda Tüm Yurtta ve Dünya´da cesitli etkinliklerle anildi.  Kemal Atatürk 10 Kasim sabahi saat 09:05´te hayata gözlerini yummustu.

 

Bizlere koskoca bir Ulus birakip giden Mustafa Kemal Atatürk yurdumuzu türk Milletine ve genclerine emanet etti.  Türk gencleri ulusumuzun yilmaz bekcilerdir dedi.

 

Mustafa Kemal Atatürün genc sayilabilcek bir yasta hayata gözlerini yummustu. Türkiye´nin bir cok ilinde ve ilcesinde Saat 09:05´te adeta zaman durdu. Atayi anmak icin o dakika da her yer kilitlendi. Bir cok ilde trafikteki akis bile dururken, göz yaslarida yine sel olup akti.

 

Biz Türk Milletine Türkiyeýi emanet ederek, bir cokta miraz birakan Gazi Mustafa Kemal Atatürkü saygi ile aniyor, kendisine Allahtan rahmet diliyoruz. Rabbim her daim ondan razi olsun…

 

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Ata´nin ardindan… Reviewed by on . Ulusumuzun kurucusu Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 75. yilinda Tüm Yurtta ve Dünya´da cesitli etkinliklerle anildi.  Kemal Atatürk 10 Kasim sabah Ulusumuzun kurucusu Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 75. yilinda Tüm Yurtta ve Dünya´da cesitli etkinliklerle anildi.  Kemal Atatürk 10 Kasim sabah Rating:
scroll to top