Alparslan Türkes, Mekanin Cennet olsun Basbugum | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Alparslan Türkes, Mekanin Cennet olsun Basbugum

Alparslan Türkes, Mekanin Cennet olsun Basbugum

Alparslan Türkes 1917 tarihin´de Lefkosede dogdu Türk siyasetinin En Büyük Lideri idi yillarca sürgün hayati yasadi. Her güclüge Gögüs gerdi Türk halkina Benligini unutmicak miraslar birakti. En Büyük Türk asker ve siyaset adami idi.

Alp arslan  Türkes Türk siyasetine bir cok birikimler birakmis en büyük degerlerden birisi idi. Siyasi yasami icersinde Türk birliginin kurulmasi icin en önemli asamalarin bas mimari olmustu.

Milliyetci kesimim basbugu 25/11/1997 yilinda hayata gözlerini yumdu. Türk siyasetinin en buyuklerinden birisi olarak kabul edilen Alp Arslan Türkese, Türk siyasetine ve Türk insanina kazandirdigi muhtesem degerler icin kendisine cok tesekür ediyoruz.

Mekanin Cennet olsun Basbugum..

Alparslan Türkes, Mekanin Cennet olsun Basbugum Reviewed by on . Alparslan Türkes 1917 tarihin´de Lefkosede dogdu Türk siyasetinin En Büyük Lideri idi yillarca sürgün hayati yasadi. Her güclüge Gögüs gerdi Türk halkina Benlig Alparslan Türkes 1917 tarihin´de Lefkosede dogdu Türk siyasetinin En Büyük Lideri idi yillarca sürgün hayati yasadi. Her güclüge Gögüs gerdi Türk halkina Benlig Rating:
scroll to top