ALLah Bizi BekLiyor Dedi | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » ALLah Bizi BekLiyor Dedi

ALLah Bizi BekLiyor Dedi

Antalya’nin Manavgat ilcesinde yasayan ,Mustafa Demirkan, önce esi ve cocuklarini pompali tüfekle öldürüp, sonra da intihar etti.

Ölümünden sonra okunmasi icin biraktigi mektup da ilginc.. ALLah bizi bekliyor, gitmemiz lazim, tarzinda sözlerin yani sira ufak tefek borclarinin da yakin akrabalari tarafindan ödenmesini vasiyet etmis.

Maddi bir sikintisi olmadigini bildiren yakinlari, bu duruma cok sasirmislar.

Islerinin de iyi gittigini belirten calisanlar da hayretler icinde kalmis. Eve gitmeden önce,uzunca sohbet eden arkadasi dahi, asla aklindan böyle birsey gecmedigini söylüyor.

Ancak yapilan arastirmalar sonucunda, esi ve kendisinin, ortta derecede depresyon teshisi ile tedavi gördükleri, ve tedavisiyi yarim biraktiklari ortaya cikti.

Aile ayni mezarliga defnedildi..

Saglik önemli, özellikle de ruh sagligi hic ihmale gelmiyor.

Yakinlarinin basi sagolsun.

ALLah Bizi BekLiyor Dedi Reviewed by on . Antalya'nin Manavgat ilcesinde yasayan ,Mustafa Demirkan, önce esi ve cocuklarini pompali tüfekle öldürüp, sonra da intihar etti. Ölümünden sonra okunmasi icin Antalya'nin Manavgat ilcesinde yasayan ,Mustafa Demirkan, önce esi ve cocuklarini pompali tüfekle öldürüp, sonra da intihar etti. Ölümünden sonra okunmasi icin Rating:
scroll to top