Allah´a Sükürler Olsun | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü Sesli Chat, Sesli Sohbet, Eglenceli Site

Cuma , 26 Nisan 2019

ev » Genel Haber » Allah´a Sükürler Olsun

Allah´a Sükürler Olsun

Yüce mevlam, verilen hangi emegi bosa cikartigi görülmüs ki. Bizlerde emek verek yapmis oldugumuz calismalarimizin karsiligini yeniden geril aldik. Sükürler Olsun.. Rabbime…

Google webmasterlerinin, sitemize uyguladigi, Algoritma bu aksam saatlerin de kaldirildi.

Web Sayfamizda, Yapmis oldugumuz deyisikligi fark eden google webmasterleri sitemizi yeniden degerlendirmelerine aldi. Uzun süren bir calisma sonrasinda, hatalarimizin neler oldugunu gözden gecirip düzenleme yaptik. Sonrasinda ise google sitemizi yeniden dizinlerine dahil etti. Google webmasterlerine ve yöneticilerine, Bir kesz daha tesekür ediyorum.

Gelelim bu durum karsisinda sevinip adeta göbek atanlara. Ben emek verdim. Emek veren kisilerin emekleri zay olmaz..! Sizlerde hazircilik edeceginize, adam gibi calismalar etseniz, sizlerinde emekleri zay olmaz.

Bilge bir insan degilim ben…! Ama cahil bir insanda degilim..! Emek verir, emegimin karsiligini alirim. Her isinizde emek vermeden, caba sarf etmeden gelecek olan basarilar. basari olarak sayilmaz. O yüzden herseyi hakki ile huku ile yapmanizi öneriyorum.

Hepinize hayirli geceler diliyorum. Rabbime emanetsiniz..

Allah´a Sükürler Olsun Reviewed by on . Yüce mevlam, verilen hangi emegi bosa cikartigi görülmüs ki. Bizlerde emek verek yapmis oldugumuz calismalarimizin karsiligini yeniden geril aldik. Sükürler Ols Yüce mevlam, verilen hangi emegi bosa cikartigi görülmüs ki. Bizlerde emek verek yapmis oldugumuz calismalarimizin karsiligini yeniden geril aldik. Sükürler Ols Rating:
scroll to top