23 Nisan | SesliKadro sesli ve kameralı sohbetin öncüsü

Çarşamba , 24 Nisan 2019

ev » Genel Haber » 23 Nisan

23 Nisan

Öncelikle Bu günü bizlere armagan eden atamizi saygi ile aniyorum. Ve bu günün önem ve degerinin türk cocuklari icin nekardar önemli oldugunu hatirlarmak istiyorum. Bu gün 23 Nisan 2013 Ulusal Egemenlik Ve Cocuk Bayrami. Milli Bayramlarimiz icersinde biz Türk gencligine birakilan en kutsal deger olarakta nitelendirebiliriz.

Mustafa Kemal Atatürk´ün Türk Genlerine armagani olan 23 Nisan TBMMín acilis yilindan bu yana kutlanir.  Daha Önce 1922´de Saltanatin kaldirilmasinin ardindan Önce 1 Kasim olarak kutlanmaya baslanan sonraki yillarda  Milli Bayramimiz. 1935´te Milliyetí Hakimiye bayrami olarak kutlaniyordu. 1980 darbesinde, Anayasada yapilan bir degisiklik sonrasinda 23 Nisan Egemenlik Ve Cocuk Bayrami olarak adlandirildi ve o günden bu yana 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Cocuk Bayrami olarak kutlaniyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Cocuk Bayramimiz tüm Ulusumuza Ve Türkiyeýe Kutlu olsun.

23 Nisan Reviewed by on . Öncelikle Bu günü bizlere armagan eden atamizi saygi ile aniyorum. Ve bu günün önem ve degerinin türk cocuklari icin nekardar önemli oldugunu hatirlarmak istiyo Öncelikle Bu günü bizlere armagan eden atamizi saygi ile aniyorum. Ve bu günün önem ve degerinin türk cocuklari icin nekardar önemli oldugunu hatirlarmak istiyo Rating:
scroll to top